درباره ما

01

شرکت زسگو

شرکت زسکو درسال1380 توسط جمعی ازمتخصصین و مخترعین برای تحقق اهداف عالی و جامه عمل پوشاندن به ایده ها و تجربیات فنی این گروه در قالب سهامی خاص  به ثبت رسید.

سال ها قبل از ثبت شرکت، هر یک از اعضا گروه با تلاش های خستگی ناپذیر خود درزمینه صنعت و در رشته زیست محیطی، جانور شناسی به موفقیت هایی دست پیدا کردند که حاصل عشق به کار و عطش آنان به فراگیری این علم بود. طراحی دستگاه های التراسونیک و سونیک کنترل کننده آسیب ناشی از وجود حیوانات موذی و حشرات، پرندگان و دفع آفات از جمله این موفقیت ها بود که باعث شد تا ذهنیت ادامه کار در قالب شرکت محقق شود.

ورود به بازار در قالب شرکت باعث شد تا در یابیم دستیابی به موفقیت در دنیای امروز با وجود رقابت های شدید نیازمند بهره گیری از علوم جدید است. تغییر الگوی های رفتاری مصرف کننده، تغییرات اساسی نظام عرضه و تقاضا و از همه مهمتر پیدایش سازمان تجارت جهانی باعث شده تا روش های سنتی  جای خود را به فرمول های جدید کاری بدهند.

شرکت در سمینارهای جهانی و دوره های آموزش تکمیلی باعث شد تا متوجه نگرش ها و روش های غلط  در زمینه دفع آسیب ناشی ازوجود حیوانات، پرندگان و حشرات مخرب در صنعت و کشاورزی کشورمان بشویم .لذا به این تدبیر اندیشیدیم که تکنولوژی روز دنیا را به داخل مرزهای خود آوریم  و از این رو به بزرگترین وارد کننده این محصول در کشور خود و کشورهای همسایه تبدیل شویم  تا شاید قدری بتوانیم از نگرانی صنعتگران، کشاورزان و تمامی افرادی که به نوعی درگیر این مشکل بزرگ هستند بکاهیم.

اهداف

ما مدیران و کارکنان گروه زسکو می دانیم که دانش ما محدود است و خوب می دانیم که باید بيشتر بدانیم.

* می دانیم که کیفیت زندگی انسان ها تغییر نخواهد کرد مگر کتابی مطالعه کنند، در کلاسی آموزش ببینند یا با شخصی رابطه برقرار کنند. (مثلث ان ال پی)
* ما تلاش می کنیم تا هر روز بهتر با مشتری ارتباط برقرار کنیم و روشی جدیدتر برای رفع نیازهای او  پیدا کنیم تا به اهداف گروه مان نزدیکتر شویم.
* داشتن محیط کار مناسب برای رسیدن به این اهداف ضروری است. لذا مدیران گروه پیوسته سعی در بالا بردن سطح کیفی و کمی این محیط دارند.
مشتری مداری و احترام به حقوق کاربران به همراه حفظ کیفیت کاری سرلوحه اصلی کار این گروه است و بنابر همین اصل گروه زسکو تنها وارد کننده دستگاه های التراسونیک در کشور می باشد  که در مدت 30 روز استرداد مبلغ پرداختی مشتریان خود را در صورت عدم رضایت، بدون هیچ گونه پرسشی تضمین می نماید. واضح است که این مساله بیانگر اعتماد ما به خدمات ارایه شده است که در سایه اعتماد مشتریان  گرانمایه این شرکت حاصل شده است.

با امید رضایت مندی هر چه بیشتر از خدمات این گروه.

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

تماس

WeCreativez WhatsApp Support
اگر سوالی دارید بپرسید
👋 سلام آیا میتونم کمکتون کنم؟